Zvládne i panelové zdivo

Vyhloubit díru do jakéhokoliv materiálu již dnes není žádný problém. Díky moderní technologii můžete řešit otvory do potrubí, panelů, betonu,.

Vyhloubit díru do jakéhokoliv materiálu již dnes není žádný problém. Díky moderní technologii můžete řešit otvory do potrubí, panelů, betonu, zdiva či železobetonových konstrukcí a mostů. Dnes se při těchto činnostech používá především jádrové vrtání Praha, které pracuje na principu diamantové řezací techniky a tím se usnadňují veškeré práce při přestavbách a demolicích. Tímto způsobem uděláte kruhové otvory v požadované velikosti i do potrubí, pro kabelové trasy a podobně. Jedná se o rychlé, kvalitní a efektivní plnění požadovaných cílů.

Řezy přesné na milimetr

Technika, které se říká jádrové vrtání Praha, umožňuje velice přesné vrty a řezy, zůstává minimální množství odstraněného materiálu, nezpůsobuje nechtěné vibrace, otřesy a hlučnost či prašnost. Skvělé řešení při každé rekonstrukci, přestavbě, bourání a dalších činnostech na stavbách a jiných místech jako například při řezání otvoru pro dopravní značení. Moderní technologie, díky které získáte nejen sliby, ale také naplněné skutky. Kvalita práce závisí i na použité technologii.

Zvládne i panelové zdivo
5 (100%)1