Nový sportovní vůz od Volkswagenu je těžké přehlédnout

Toto vozidlo má totiž styl. Jestli jste rádi středem pozornosti, tak neváhejte ani vteřinu a začněte uvažovat nad investicí do.

Toto vozidlo má totiž styl. Jestli jste rádi středem pozornosti, tak neváhejte ani vteřinu a začněte uvažovat nad investicí do tohoto úžasného automobilu, který se může pochlubit ohromujícím výkonem i nízkou spotřebou. Svižná jízda nebude žádný problém. Kvalitní bezpečnostní prvky ochrání řidiče i spolujezdce. V interiéru jsou použity pouze kvalitní materiály. Komfortní sedačky oceníte na dlouhých cestách.

Přehledná palubní deska je nutnost

Musíte uznat, že Vaše nové vozidlo od Volkswagenu http://www.carpoint.cz/vw/ jste si koupil hlavně kvůli přehledné palubní desce, která Vás naprosto okouzlila. Ovládání všech funkcí je intuitivní a Vy se tak můžete vždy plně věnovat řízení, což je pro bezpečný styl jízdy nutné. Palubní počítač Vás informuje o důležitých věcech. Alespoň máte přehled o stavu paliva v nádrži a počítač pohlídá i nutnou výměnu oleje nebo zimních pneumatik. Za volantem si připadáte jako pilot v kokpitu. Večer jsou všechny displeje luxusně podsvícené a Vy si vychutnáváte doopravdy každou vteřinu, kterou ve Vašem voze trávíte.

Ohodnoťte příspěvek