Myslete na správný otop na zimu už teď

Shánění paliva na zimu byste neměli nechávat na poslední chvíli. Opravdu kvalitním otopem je dobré se předzásobit už pře topnou.

Shánění paliva na zimu byste neměli nechávat na poslední chvíli. Opravdu kvalitním otopem je dobré se předzásobit už pře topnou sezónou, kdy je otop levnější. No, a pokud ještě ke všemu chcete topit opravdu vysoce výhřevným palivem, které nezanechává téměř žádný popel a nezatěžuje topné zařízení, tak ti zaručeně budete spokojeni s našimi vysoce kvalitními dřevěnými peletami, které nejenže šetří Váš kotel, ale také Vaši peněženku a životní prostředí. Jde o ekologické biopalivo, které pro Vás vyrábíme z čistých smrkových a borovicových pilin zbavených kůry a bez jakýchkoliv příměsí a to v té nejvyšší kvalitě jakou nají i certifikované druhy a to za velmi výhodných cenových podmínek.

Dodáváme Vám opravdovou kvalitu za skvělou cenu

V průběhu topné sezóny Vám samozřejmě také dodáme, co budete potřebovat, ale samozřejmě je lepší se předzásobit. Jak již bylo řečeno, vyrábíme pro Vás ty nejkvalitnější pelety a to nejen dřevěné, ale také rostlinné, které jsou složeny ze slámy http://www.zelenezpravy.cz/stavby-ze-slamy/ a sena a kromě toho, že se dají využít jako kvalitní biopalivo, jsou také vhodné jako krmivo a podestýlka pro hospodářská zvířata. Také Vám nabízíme vysoce kvalitní brikety a uhlí na grilování. Všechny naše produkty jsou vyráběny ve vysoké kvalitě přímo u nás a dodáváme Vám je za velmi příjemné ceny. Všechny produkty si můžete vyzvednout v našich skladech nebo si je nechat dopravit až k Vám domů za pomocí vozů a kamionů.

Myslete na správný otop na zimu už teď
4 (80%)2