Myslete na správný otop na zimu už teď

. Shánění paliva na zimu byste neměli nechávat na poslední chvíli. Opravdu kvalitním otopem je dobré se předzásobit už pře.

.

Shánění paliva na zimu byste neměli nechávat na poslední chvíli. Opravdu kvalitním otopem je dobré se předzásobit už pře topnou sezónou, kdy je otop levnější. No, a pokud ještě ke všemu chcete topit opravdu vysoce výhřevným palivem, které nezanechává téměř žádný popel a nezatěžuje topné zařízení, tak ti zaručeně budete spokojeni s našimi vysoce kvalitními dřevěnými peletami, které nejenže šetří Váš kotel, ale také Vaši peněženku a životní prostředí. Jde o ekologické biopalivo, které pro Vás vyrábíme z čistých smrkových a borovicových pilin zbavených kůry a bez jakýchkoliv příměsí a to v té nejvyšší kvalitě jakou nají i certifikované druhy a to za velmi výhodných cenových podmínek.

Dodáváme Vám opravdovou kvalitu za skvělou cenu

V průběhu topné sezóny Vám samozřejmě také dodáme, co budete potřebovat, ale samozřejmě je lepší se předzásobit. Jak již bylo řečeno, vyrábíme pro Vás ty nejkvalitnější pelety a to nejen dřevěné, ale také rostlinné, které jsou složeny ze slámy http://www.zelenezpravy.cz/stavby-ze-slamy/ a sena a kromě toho, že se dají využít jako kvalitní biopalivo, jsou také vhodné jako krmivo a podestýlka pro hospodářská zvířata. Také Vám nabízíme vysoce kvalitní brikety a uhlí na grilování. Všechny naše produkty jsou vyráběny ve vysoké kvalitě přímo u nás a dodáváme Vám je za velmi příjemné ceny. Všechny produkty si můžete vyzvednout v našich skladech nebo si je nechat dopravit až k Vám domů za pomocí vozů a kamionů.

.
Myslete na správný otop na zimu už teď
Ohodnoťte příspěvek
.