Hmota, která Vás nadchne

Marcipánová hmota je polotovar s podílem pravých mandlí , které dodají jedinečnou chuť a neodolatelnou vůni každému zákusku. Hodí se k potahování.

Marcipánová hmota je polotovar s podílem pravých mandlí , které dodají jedinečnou chuť a neodolatelnou vůni každému zákusku. Hodí se k potahování velkých i malých dortů, k obalování zákusků i k jejich dodatečnému dekorování. K výrobě dekorací můžete použít některé z tvořítek a formiček z naší nabídky, nebo jen vlastní ruce a představivost. Práce s touto surovinou je jednoduchá, velmi zábavná a její výsledek bývá skutečně elegantní. Postačí trocha cviku a správný výběr, jednotlivé produkty se mohou lišit co do složení i vlastností. Sami rychle zjistíte, která se nejlépe hodí pro Vaše účely.

Dort jako z cukrárny

Potažený marcipánový dort by neměl chybět na žádné oslavě ani rodinné akci. Vyrobit jej přímo ve Vaší kuchyni bude se surovinami a cukrářskými pomůckami od nás vyslovená hračka. Potěšte dortem v oblíbené barvě, v konkrétním tvaru, nebo s populární postavičkou na špičce. Záleží především na Vašem umu a fantazii, propriety Vám již dodáme my. V naší široké nabídce najdete vše, co se Vám v kuchyni může hodit, a to nejen při zvláštních příležitostech, ale i při běžném vaření a pečení.

Hmota, která Vás nadchne
5 (100%)1